Тиждень профорієнтації в КЗ «Тимошівська ЗОШ I-III ступенів»

Тиждень профорієнтації в КЗ «Тимошівська ЗОШ I-III ступенів»

Рубрики :Uncategorized

Вибір професії – це важливий і дуже відповідальний крок у майбутнє. Саме від вибору спеціальності залежить усе життя людини.

Здобуваючи освіту в школі, опановуючи нові знання, діти розкривають у собі також нові таланти: до науки, музики, ораторського чи театрального мистецтва, до інформаційних технологій, живопису, техніки, журналістики, спорту, майстрування роботів, туризму, медицини тощо. Отож, реалізовуючи творчий потенціал і роблячи перші кроки до самопошуку, молоді люди досягають геніальності в улюбленій справі, що захоплює, надихає, розвиває, збагачує духовно і матеріально, звичайно ж. Згодом робота стає способом життя.

З 19 березня по 23 березня 2018 року в КЗ «Тимошівська ЗОШ I-III ступенів» проходив тиждеень профорієнтації .

У рамках тижня було проведено конкурси дитячого малюнка «Моя майбутня професія».  Також учні 6-8 класів взяли активну участь у конкурсі презентацій «Професії моїх батьків». Були проведені тематичні виховні години.

Сподіваємось, що кожен майбутній випускник вже вирішив, ким стати, яку професію обрати, в якому напрямку треба рухатись, щоб досягти поставлених цілей, реалізувати себе та знайти свій шлях у житті.


Оставить ответ